MAXIMA
   Strona główna    O Jartom    Kontakt
» JARTOM - magazyny do wynajęcia i na sprzedaż » JARTOM - magazyny z rampami stałymi, magazyn z rampą stałą
 

JARTOM - magazyny z rampami stałymi, magazyn z rampą stałą

W Jartom hale i magazyny na wynajem oraz na sprzedaż. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór magazynów z rampami stałymi. Możesz wynająć halę z rampą zadaszaną, służącą do podjazdu samochodów typy TIR, a także magazyny z rampą kolejową.

Rampa stała to betonowe przedłużenie podłogi hali, wychodzące na zewnątrz magazynu i kończące się uskokiem do położonego niżej poziomu placu manewrowego, umożliwiającym podjechanie samochodu ciężarowego w ten sposób, że podłoga samochodu zrównuje się z poziomem posadzki hali. Najczęściej rampa ma wysokość 1,2 metra głębokość ponad 2 metry i długość równą całej długości hali. Rampa może posiadać zadaszenie oraz pochylnię umożliwiającą zjazd wózka widłowego na poziom ziemi.

Według doradców Jartom - rampa stała jest niezastąpiona przy przeładunku towarów bardzo ciężkich lub o dużych gabarytach, szczególnie w transporcie kolejowym. Rampa stała umożliwia rozładunek i załadunek boczny wagonów i samochodów. Do dużego ruchu towarów wykorzystuje się natomiast magazyny posiadające doki przeładunkowe.

Rampy stałe sprawdzają się także w zupełnie innym zastosowaniu – do obsługi dużego ruchu małych samochodów dostawczych, a nawet do obsługi klientów indywidualnych. Jeśli planujesz wykorzystać magazyn na hurtownię dla mniejszych klientów lub sklep detaliczny, rampa stała „od zaplecza” jest niezastąpiona.

Interesują Cię hale produkcyjne lub magazyny z rampą stałą? Zapraszamy do współpracy!

Hale i magazyny Jartom
Jartom - magazyny i hale

Ul. Kopernika 30 00-336 Warszawa

www: www.jartom.pl e-mail: jartom@jartom.pl

Tel: (0-22) 826-33-23 Fax: (0-22) 826-09-75

ZAPYTAJ O MAGAZYNY Z RAMPAMI STAŁYMI

Drukuj   Poleć  
2006 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone
Serwisy JARTOM wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij