MAXIMA
   Strona główna    O Jartom    Kontakt
» O Jartom
 

O Jartom

Firma Jartom świadczy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i sprzedaży magazynów oraz hal. Na trudnym i zmiennym rynku nieruchomości działamy z powodzeniem od 1992 roku. Nasza specjalizacja to wynajem magazynów.

Jartom zajmuje się pośrednictwem i doradztwem, wyceną, a także budową i wyposażaniem hal magazynowych. Nasza oferta magazynów oraz hal jest bardzo bogata. Posiadamy w ofercie przeróżne hale i magazyny na terenie całej Polski, oferujemy także nietypowe nieruchmości (np. archiwa, składy produktów niebezpiecznych). Posiadamy najświeższe informacje z rynku sprzedaży i wynajmu hal oraz magazynów. Najlepsze nieruchomości posiadamy na wyłączność!

Jasno określony zakres działalności, wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości oraz wysoka specjalizacja zapewnia naszym klientom najwyższą jakość obsługi. 

Nasi klienci i stali Partnerzy to uznane marki nie tylko na rynku polskim, ale także na światowym. Zobacz referencje udzielone naszej firmie tutaj 

Każdego dnia analizujemy szczegółowo rynek nieruchomości, wiemy co przyniesie przyszłość i znajdujemy dla naszych klientów najbardziej optymalne rozwiązania.

Hale i magazyny Jartom
Jartom - magazyny i hale

Ul. Kopernika 30 00-336 Warszawa

www: www.jartom.pl e-mail: jartom@jartom.pl

Tel: (0-22) 826-33-23 Fax: (0-22) 826-09-75

ZAPYTAJ O HALE I MAGAZYNY NA WYNAJEM


Drukuj   Poleć  
2006 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone
Serwisy JARTOM wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij